Програма лояльності

Програма лояльності

Бонусна програма SALAD - це програма лояльності, яку ми створили для відвідувачів закладів мережі: піцерій «Маріо», суші-барів «Черепаха» і BBQ пабу «Плезентвіль» і Casual Cafe «Мандри».
Отримувати бонуси легко і приємно

Правила та умови бонусної програми SALAD

Бонусна програма SALAD – це система лояльності, створена спеціально для гостей мережі SALAD, а саме: піцерій “Маріо”, суші-барів “Черепаха”, BBQ пабу “Плезентвіль” та casual сafé «Мандри». Карта SALAD є накопичувальною, з її допомогою, Ви можете збирати бонуси з кожним новим візитом або замовленням доставки на salad.com.ua і одночасно витрачати їх на нові смачні страви. Бонуси – це «віртуальні гроші», що нараховуються на картку після оплати рахунку.

 Як отримати картку SALAD ?

Бонусну картку можна отримати у будь-якому із закладів мережі SALADабсолютно безкоштовно. Для цього необхідно заповнити анкету в одному з закладів мережі та отримати картку SALAD разом з правилами користування.

Важливо: учасником бонусної програми може бути лише особа, що досягла 18 річного віку.

Активація картки SALAD

Картка вже активна, нею відразу можна користуватись. Бонуси на карту будуть нараховані і стануть активними через добу після Вашого візиту.

Переваги власника картки SALAD

  • накопичувати і витрачати

За кожне відвідування закладу або замовлення на salad.com.ua Вам обов’язково будуть нараховані бонуси на Ваш власний рахунок. Ви маєте можливість розраховуватись накопиченими бонусами (повністю або частково) в закладах або в особистому кабінеті на salad.com.ua

  • привілеї

Власники картки SALAD першими отримуватимуть новини від закладів мережі, інформацію про новинки, акції, переваги власників бонусних карт.

  • спеціальні пропозиції

Кожному власнику бонусної картки Salad нараховується 50 бонусів з нагоди Дня народження (якщо дана інформація була зазначена в Анкеті). Бонуси з нагоди Дня народження безстрокові, якщо картою користуються не рідше ніж раз на 90 днів або діють один місяць, якщо картою не користувалися більше 90 днів.

Які заклади входять до спільноти SALAD?

На даний момент SALAD – це система лояльності, яка діє:

*  в мережі піцерій “Маріо”

м. Житомир, вул. Київська, 13

м. Житомир, вул. Івана Кочерги, 3

м. Житомир, вул. Київська, 77 (ТРЦ Глобал)

           * суші-барах “Черепаха”:

м. Житомир, вул. Бердичівська, 12

м. Житомир, вул. Київська, 77

           * BBQ пабі “Плезентвіль”: м. Житомир, вул. Київська, 13

** Сasual Сafe “Мандри”: м. Житомир, вул. Перемоги, 1

Як накопичувати бонуси?

При отриманні картки SALAD, Вам відразу надається можливість отримувати бонуси в розмірі 5%* (3%**) від оплачуваного рахунку. Але з часом, Ви можете збільшувати свій відсоток нарахувань. Для цього, Вам потрібно, відвідати будь-який із закладів-учасників бонусної програми,  і при оплаті рахунків пред’являти картку для зарахування бонусів, або ж вdести номер карти на salad.com.ua

Коли загальна сума сплачених Вами рахунків складе 7 000 гривень, відсоток нарахувань збільшиться до 7%*  (3%**).

Але і це не межа. Коли сума оплачених рахунків досягне 15 000 гривень, то розмір нарахування бонусів стане максимальним – 10%* (5%**).

 Бонуси не нараховуються за купівлю товару, що продається за спеціальними пропозиціями зі знижкою – сети, бізнес-обіди, акції.

Важливо: накопичені бонуси дійсні протягом 3 місяців з дати останнього руху по карті.

Як витрачати бонуси?

Витрачайте бонуси в будь-якому закладі мережі піцерій “Маріо”, суші-барів “Черепаха”, BBQ пабу “Плезентвіль” та casual сafé «Мандри» або під час замовлення доставки в особистому кабінеті за курсом:

1бонус=1 гривня

Якщо Ви бажаєте оплатити чек (повністю або частково) бонусами, скажіть про це офіціантові та пред’явіть свою карту SALAD.

Важливо: при оплаті рахунку бонусами частково – бонуси нараховуватимуться лише на суму, що залишилась до сплати після списання бонусів. Якщо рахунок оплачений бонусами повністю – бонуси на чек нараховані не будуть, при цьому повна сума чека буде додана до загальної накопиченої суми по карті.

Зверніть увагу: оплата бонусами не поширюється на алкогольні напої, тютюнові вироби та кальяни

Для цього необхідно своєчасно повідомити офіціанта про бажання оплатити чек або його частину бонусами, та пред’явити картку SALAD або ж ввести номер карти в особистому кабінеті під час замовлення на salad.com.ua .

 Як перевірити баланс бонусної карти?

  • безпосередньо в одному із закладів мережі (передавши свою картку адміністратору чи офіціанту);
  • в чеку (окрім балів за останнє відвідування);
  • в особистому кабінеті на salad.com.ua

Що робити при втраті картки SALAD?

При втраті чи пошкоджені картки Ви можете відновити її без втрати накопичених бонусів. Для цього необхідно як найшвидше повідомити про це адміністратора закладу мережі піцерій “Маріо”, суші-барів “Черепаха”, BBQ пабу “Плезентвіль” або casual сafé «Мандри» . Ваша картка відразу буде заблокована. Для відновлення Бонусного рахунку та отримання нової картки SALAD, Вам необхідно завітати в один із закладів, учасників бонусної програми, з документом, що засвідчує Вашу особу.

 

Компанія ТОВ “КОН Бріо” залишає за собою право скасувати або змінити всю Програму або її частину в будь-який час як з попереднім повідомленням про це, так і без нього. Компанія ТОВ “КОН Бріо” не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникли в результаті таких змін або скасувань.